Kód: 2163 | Značka: Khadí

Khadi rostlinná barva na vlasy ZLATÝ PŘELIV

229 Kč
Skladem

Khadi rostlinná barva na vlasy ZLATÝ PŘELIV

Kategorie: Naše nabídka
Záruka: viz obal výrobku

           xkhadi_logo_gold.png.pagespeed.ic.fcRMXamyKI

Khadí rostlinná barva na vlasy ZLATÝ PŘELIV

Rostlinná barva Khadi vykouzlí ve vašich vlasech přírodní zlatavý nádech. Výsledná barva se liší podle původní barvy vašich vlasů: světlé, šedé nebo bílé vlasy se rozzáří zlatavě blond až měděnou barvou, pigmentované vlasy se budou lesknout teplými zlatavými odstíny. Barva osvěží i blonďaté vlasy, které po aplikaci získají nové kouzlo.

Rostlinná barva Khadi je naprosto přírodní a vhodná pro vegany. Díky vzácným složkám jako je extrakt z henovníku, kurkuma nebo kasie prozáří vaše vlasy decentními až tmavozlatými odlesky – záleží jen na tom, jak dlouho ji necháte působit. Barva na vlasy Khadi neobsahuje žádné synteticky vyrobené látky jako amoniak, azobarviva nebo parabeny.

Barevné pigmenty obalí a posílí každý vlas. Vaše vlasy budou přirozeně krásné, ošetřené a objemné. Barva Khandi vlasům propůjčí zdravý zlatavý lesk.

Země původu:   Indie    165px-Flag_of_India.svg

Vyrobeno v Německu   165px-Flag_of_Germany.svg

Použití: 

Smíchejte v závislosti na délce Vašich vlasů 50-100 g prášku s vodou o teplotě 50°C, tak aby vznikla krémová pasta. Na vlasy po ramena se používá 80 - 100 g prášku. Pastu naneste co možná nejteplejší, pramen po prameni, na čerstvě umyté vlasy. Vlasy zakryjte igelitovou čepicí (je součástí balení) a ručníkem anebo teplou čepicí, abyste udrželi pastu ve vlasech v teple a vlhku. Po uplynutí doby působení umyjte vlasy pouze vodou, šampónem je umyjte až další den. 

Doba působení je 30 minut až 2 hodiny, v závislosti na požadované intenzitě obarvení. Čím déle necháte barvu na vlasech působit, tím intenzivnější bude výsledná barva.  

Součástí sortimentu Khadi je teploměr, který Vám poslouží pro odměření teploty vody pro zalití prášku.

Složení (INCI):  

prášek z listů kasie, indigovníku pravého, henovníku bílého a z oddenků kurkumy dlouhé

 

           Öko Test - Sehr gut          logo_kulate         trusted-shops

               Khadi-herbal-hair-colour-golden-hint-zoom           103