Kód: 2142 | Značka: Khadí

Khadi rostlinná barva na vlasy TMAVĚ HNĚDÁ

229 Kč
Skladem

Khadi rostlinná barva na vlasy TMAVĚ HNĚDÁ

Kategorie: Naše nabídka
Záruka: viz obal výrobku

            xkhadi_logo_gold.png.pagespeed.ic.fcRMXamyKI

Khadí rostlinná barva na vlasy TMAVĚ HNĚDÁ

Pociťte sílu přírody! Tmavě hnědá Khadi obarví vaše vlasy sytým hnědým tónem. Výsledek záleží na původní barvě vašich vlasů. Pokud máte světlé vlasy, získáte středně tmavou až tmavě hnědou barvu, tmavé vlasy budou po aplikaci tmavě až černohnědé.

Tmavě hnědá barva Khadi byla ekologickým testem ohodnocena na výbornou. Rostlinná barva je stoprocentně přírodní a vhodná pro vegany. Obsahuje vzácné složky jako indigo, henovník, indický angrešt či neshodnici, které se starají o sytý tmavý tón a zakryjí i šediny. Co je výjimečného na tmavě hnědé barvě Khadi? Ze všech odstínů hnědé obsahuje největší podíl indiga, jež se stará o výsledný intenzivní tón.

Rostlinné pigmenty obalí každý pramen vlasů, zajistí přirozeně krásný výsledek a správně ošetřené vlasy. Sami poznáte rozdíl: vaše vlasy budou silnější a zdravě lesklé.

Země původu:   Indie     165px-Flag_of_India.svg

Vyrobeno v Německu    165px-Flag_of_Germany.svg

Použití: 

Smíchejte v závislosti na délce Vašich vlasů 50-100 g prášku s vodou o teplotě 50°C, tak aby vznikla krémová pasta. Na vlasy po ramena se používá 80 - 100 g prášku. Pastu naneste co možná nejteplejší, pramen po prameni, na čerstvě umyté vlasy. Vlasy zakryjte igelitovou čepicí (je součástí balení) a ručníkem anebo teplou čepicí, abyste udrželi pastu ve vlasech v teple a vlhku. Po uplynutí doby působení umyjte vlasy pouze vodou, šampónem je umyjte až další den. 

Doba působení je 30 minut až 2 hodiny, v závislosti na požadované intenzitě obarvení. Čím déle necháte barvu na vlasech působit, tím intenzivnější bude výsledná barva.  

Součástí sortimentu Khadi je teploměr, který Vám poslouží pro odměření teploty vody pro zalití prášku.

Složení (INCI): 

indigovník pravý, henovník bílý, indický angrešt, neshodnice, zederach indický

Obsah: 100 g 

 

           Öko Test - Sehr gut         logo_kulate       trusted-shops   

       khadi-herbal-natural-hair-colour-dark-brown-zoom      102