Kód: 2172 | Značka: Khadí

Khadi rostlinná barva na vlasy TMAVÁ BLOND

229 Kč
Skladem

Khadi rostlinná barva na vlasy TMAVÁ BLOND

Kategorie: Naše nabídka
Záruka: viz obal výrobku

          xkhadi_logo_gold.png.pagespeed.ic.fcRMXamyKI

Khadí rostlinná barva na vlasy TMAVÁ BLOND

Khadí tmavá blond je svěží, působí sebevědomě a trendy. S touto přírodní barvou získáte jedinečné popelavě blond vlasy – přesný odstín však záleží na vaší původní barvě. Světlé vlasy získají světlý až popelavý odstín, tmavé vlasy budou s barvou Khadi nádherně lesklé.

S barvou Khadi se o své vlasy zároveň staráte. Účinné látky z granátového jablka a ořechů zajistí sytý tmavě blonďatý tón, aloe vera dodá vašim vlasům intenzivní hydrataci. Barva Khadi je stoprocentně přírodní a neobsahuje uměle vyrobené látky jako amoniak, peroxidy nebo parabeny.

Rostlinné pigmenty obalí a posílí každý pramen. Díky rostlinné barvě Khadi budete mít zdravé, lesklé a silné vlasy.

Země původu:   Indie    165px-Flag_of_India.svg

Vyrobeno v Německu   165px-Flag_of_Germany.svg

Použití: 

Smíchejte v závislosti na délce Vašich vlasů 50-100 g prášku s vodou o teplotě 50°C, tak aby vznikla krémová pasta. Na vlasy po ramena se používá 80 - 100 g prášku. Pastu naneste co možná nejteplejší, pramen po prameni, na čerstvě umyté vlasy. Vlasy zakryjte igelitovou čepicí (je součástí balení) a ručníkem anebo teplou čepicí, abyste udrželi pastu ve vlasech v teple a vlhku. Po uplynutí doby působení umyjte vlasy pouze vodou, šampónem je umyjte až další den. 

Doba působení je 30 minut až 2 hodiny, v závislosti na požadované intenzitě obarvení. Čím déle necháte barvu na vlasech působit, tím intenzivnější bude výsledná barva.  

Součástí sortimentu Khadi je teploměr, který Vám poslouží pro odměření teploty vody pro zalití prášku.

Složení (INCI):  

prášek z listů indigovníku pravého*, kasie*, henovníku bílého*, prášek z kůry granátovníku obecného, extrakt z gambirovníku trpkého, prášek ze dřeva sapanu obecného, prášek z listů kordie*, dávivce černého, prášek ze slupek ořechů ořešáku černého, extrakt z hálek dubu hálkového, prášek z plodů vrcholáku myrobalánového*, prášek z kůry oslizáku líbezného, prášek z kořenu rebarbory himalájské, prášek z listů nesměny cévnaté*, aloe pravé*

*z kontrolovaného ekologického zemědělství

Obsah: 100 g

     

                    Öko Test - Sehr gut            logo_kulate        trusted-shops

          khadi-pflanzenhaarfarbe-dunkelblond-2207-kh-phf-5-de