Kód: 2148 | Značka: Khadí

Khadi rostlinná barva na vlasy SVĚTLE HNĚDÁ

229 Kč
Skladem

Khadi rostlinná barva na vlasy SVĚTLE HNĚDÁ

 

Kategorie: Naše nabídka
Záruka: viz obal výrobku

        xkhadi_logo_gold.png.pagespeed.ic.fcRMXamyKI

Khadí rostlinná barva na vlasy SVĚTLE HNĚDÁ

Přírodní světle hnědá barva Khadi dodá vašim vlasům bronzový odstín. Výsledek je pokaždé jedinečný: podle původní barvy vlasů a podílu šedin prozáří vaše vlasy světlým až sytým hnědým odstínem s červenými odlesky. Světle hnědá barva se také hodí k předpigmentaci v případě, že chcete vaše vlasy obarvit tmavším odstínem.

Rostlinná barva na vlasy Khadi je stoprocentně přírodní a vhodná pro vegany. Vzácné složky jako indigovník, henovník, indický angrešt nebo neshodnice se postarají o výraznou barvu, hebkost a lesk vlasů. Barva bez potíží zakryje i šedivé či bílé vlasy.

Světle hnědá barva Khadi neobsahuje žádné uměle vyrobené látky jako azobarviva, amoniak nebo peroxid. Přírodní složky pečují o každý vlas a posilují jeho vnější strukturu, díky čemuž jsou vlasy silnější a zdravější. Výsledkem jsou zářivé odstíny a lesklé nadýchané vlasy.  

Země původu:   Indie    165px-Flag_of_India.svg

Vyrobeno v Německu   165px-Flag_of_Germany.svg

Použití:   

Smíchejte v závislosti na délce Vašich vlasů 50-100 g prášku s vodou o teplotě 50°C, tak aby vznikla krémová pasta. Na vlasy po ramena se používá 80 - 100 g prášku. Pastu naneste co možná nejteplejší, pramen po prameni, na čerstvě umyté vlasy. Vlasy zakryjte igelitovou čepicí (je součástí balení) a ručníkem anebo teplou čepicí, abyste udrželi pastu ve vlasech v teple a vlhku. Po uplynutí doby působení umyjte vlasy pouze vodou, šampónem je umyjte až další den.  

Doba působení je 30 minut až 2 hodiny, v závislosti na požadované intenzitě obarvení. Čím déle necháte barvu na vlasech působit, tím intenzivnější bude výsledná barva.  

Součástí sortimentu Khadi je teploměr, který Vám poslouží pro odměření teploty vody pro zalití prášku.

Složení (INCI):  

Složení: prášek z indigovníku pravého, henovníku bílého, indický angrešt, neshodnice, zederach indický

Obsah: 100 g  

 

              Öko Test - Sehr gut           logo_kulate        trusted-shops

   Khadi-herbal-hair-colour-light-brown-zoom     105