Kód: 2160 | Značka: Khadí

Khadi rostlinná barva na vlasy SVĚTLÁ BLOND

229 Kč
Skladem

Khadi rostlinná barva na vlasy SVĚTLÁ BLOND

Kategorie: Naše nabídka
Záruka: viz obal výrobku

              xkhadi_logo_gold.png.pagespeed.ic.fcRMXamyKI

Khadí rostlinná barva na vlasy SVĚTLÁ BLOND

Nechte své vlasy zazářit přírodní blond, aniž byste je uměle zesvětlovali. Přírodní barva Khadi obarví vaše vlasy svěžím zářivým blond tónem. Kvůli tomu se hodí zvláště pro světlé a bílé vlasy. Když necháte barvu působit déle, získáte teplý zlatý až načervenalý blond odstín. Tmavé vlasy se po aplikaci intenzivně lesknou a světlejší prameny září ještě více pšeničným až rudozlatým odstínem.

Vzácné složky jako granátové jablko, himalájská rebarbora, aloe vera a kasie se intenzivně starají o vaše vlasy a o dlouhotrvající intenzitu barvy. Rostlinná barva Khadi je stoprocentně přírodní, vhodná pro vegany a neobsahuje žádné synteticky vyrobené látky jako amoniak, parabeny nebo peroxid.

Účinné látky obalí každičký vlas a posílí jeho vnější strukturu. Vašim vlasům se tak dostane skvělé péče a jsou silnější a objemnější. Výsledkem jsou zářivé a přirozeně krásné blond vlasy, které vypadají jako sluncem políbené.

Země původu:   Indie    165px-Flag_of_India.svg

Vyrobeno v Německu   165px-Flag_of_Germany.svg

Použití: 

Smíchejte v závislosti na délce Vašich vlasů 50-100 g prášku s vodou o teplotě 50°C, tak aby vznikla krémová pasta. Na vlasy po ramena se používá 80 - 100 g prášku. Pastu naneste co možná nejteplejší, pramen po prameni, na čerstvě umyté vlasy. Vlasy zakryjte igelitovou čepicí (je součástí balení) a ručníkem anebo teplou čepicí, abyste udrželi pastu ve vlasech v teple a vlhku. Po uplynutí doby působení umyjte vlasy pouze vodou, šampónem je umyjte až další den. 

Doba působení je 30 minut až 2 hodiny, v závislosti na požadované intenzitě obarvení. Čím déle necháte barvu na vlasech působit, tím intenzivnější bude výsledná barva.  

Součástí sortimentu Khadi je teploměr, který Vám poslouží pro odměření teploty vody pro zalití prášku.

Složení (INCI):  

prášek z listů kasie*, prášek ze slupek ořechů ořešáku černého, prášek z kůry granátovníku obecného, extrakt z gambirovníku trpkého, prášek z plodů vrcholáku myrobalánového*, prášek z listů dávivce černého, extrakt z hálek dubu hálkového, prášek z listů indigovníku pravého, henovníku bílého*, prášek z kořenu rebarbory himalájské, prášek z listů nesměny cévnaté, prášek z listů aloe pravé*, prášek ze dřeva sapanu obecného, prášek z listů kordie*

*z kontrolovaného ekologického zemědělství

              Öko Test - Sehr gut            logo_kulate          trusted-shops

       khadi-hair-colour-light-blonde-zoom  104