Kód: 2157 | Značka: Khadí

Khadí rostlinná barva na vlasy STŘEDNÍ BLOND

229 Kč
Skladem

Khadí rostlinná barva na vlasy STŘEDNÍ BLOND

Kategorie: Naše nabídka
Záruka: viz obal výrobku

       xkhadi_logo_gold.png.pagespeed.ic.fcRMXamyKI 

Khadí rostlinná barva na vlasy STŘEDNÍ BLOND

Chcete jemně zlatý a přírodní karamelový odstín? Rostlinná barva Khadi dodá vašim vlasům zářivý blond tón. Výsledek záleží na původní barvě vašich vlasů: světlé vlasy získají svěží zlatavý až zlatavě načervenalý odstín, tmavé vlasy získají zlatavý až červenozlatý tón. Barva zakryje pečlivě i šediny.

Účinné látky z rostlin pečují o vlasy a nezatěžují je. Rostlinná barva Khadi je stoprocentně přírodní, vhodná pro vegany a neobsahuje žádné synteticky vyrobené látky. Barevné pigmenty pečují o každý vlas. Vaše vlasy budou díky tomu zdravé a pevné. Barva Khadi jim zajistí velký objem a přírodní lesk.

Země původu: Indie      165px-Flag_of_India.svg

Vyrobeno v Německu   165px-Flag_of_Germany.svg

Použití: 

Smíchejte v závislosti na délce Vašich vlasů 50-100 g prášku s vodou o teplotě 50°C, tak aby vznikla krémová pasta. Na vlasy po ramena se používá 80 - 100 g prášku. Pastu naneste co možná nejteplejší, pramen po prameni, na čerstvě umyté vlasy. Vlasy zakryjte igelitovou čepicí (je součástí balení) a ručníkem anebo teplou čepicí, abyste udrželi pastu ve vlasech v teple a vlhku. Po uplynutí doby působení umyjte vlasy pouze vodou, šampónem je umyjte až další den. 

Doba působení je 30 minut až 2 hodiny, v závislosti na požadované intenzitě obarvení. Čím déle necháte barvu na vlasech působit, tím intenzivnější bude výsledná barva.  

Součástí sortimentu Khadi je teploměr, který Vám poslouží pro odměření teploty vody pro zalití prášku.

Složení (INCI):  

prášek z listů kasie, indigovníku pravého, henovníku bílého, prášek ze slupek ořechů ořešáku černého, prášek z kůry granátovníku obecného, extrakt z gambirovníku trpkého, prášek z plodů vrcholáku myrobalánového*, prášek z listů dávivce černého, extrakt z hálek dubu hálkového, prášek z kůry oslizáku líbezného, prášek z kořenu rebarbory himalájské, prášek z listů nesměny cévnaté*, prášek z listů aloe pravé*, prášek ze dřeva sapanu obecného, kordie

* z kontrolovaného biologického zemědělství

 

             Öko Test - Sehr gut            logo_kulate          trusted-shops

      khadi-hair-colour-medium-blonde-zoom    107