Kód: 2145 | Značka: Khadí

Khadí rostlinná barva na vlasy OŘÍŠKOVĚ HNĚDÁ

229 Kč
Skladem

Khadí rostlinná barva na vlasy OŘÍŠKOVĚ HNĚDÁ

Kategorie: Naše nabídka
Záruka: viz obal výrobku

           xkhadi_logo_gold.png.pagespeed.ic.fcRMXamyKI

Khadí rostlinná barva na vlasy OŘÍŠKOVĚ HNĚDÁ

Nechte své vlasy zazářit! S barvou Khadi budete mít lesklé hnědé vlasy jako žádná jiná. Oříškově hnědá rostlinná barva Khadi obarví vaše vlasy středně až tmavě hnědým odstínem. Výsledek je zcela individuální a liší se podle původní barvy vlasů: šedé nebo světlé vlasy získají tmavě blond až středně hnědou barvu, u tmavších vlasů bude výsledný odstín tmavě čokoládový.

Účinné výtažky z indigovníku, henovníku, indického angreštu a neshodnice se postarají o intenzivní tmavou barvu. Zcela zakryjí i bílé a šedivé vlasy. Rostlinná barva Khadi je stoprocentně přírodní, vhodná pro vegany a neobsahuje žádné uměle vyrobené látky jako amoniak, peroxid a parabeny.

Rostlinné pigmenty obalí každičký vlas – vlasy jsou díky nim zdravé a posílené. Získáte tak bohaté, lesklé a neodolatelně oříškové vlasy.

Země původu:   Indie    165px-Flag_of_India.svg

Vyrobeno v Německu   165px-Flag_of_Germany.svg

Použití:  

Smíchejte v závislosti na délce Vašich vlasů 50-100 g prášku s vodou o teplotě 50°C, tak aby vznikla krémová pasta. Na vlasy po ramena se používá 80 - 100 g prášku. Pastu naneste co možná nejteplejší, pramen po prameni, na čerstvě umyté vlasy. Vlasy zakryjte igelitovou čepicí (je součástí balení) a ručníkem anebo teplou čepicí, abyste udrželi pastu ve vlasech v teple a vlhku. Po uplynutí doby působení umyjte vlasy pouze vodou, šampónem je umyjte až další den.  

Doba působení je 30 minut až 2 hodiny, v závislosti na požadované intenzitě obarvení. Čím déle necháte barvu na vlasech působit, tím intenzivnější bude výsledná barva.

Součástí sortimentu Khadi je teploměr, který Vám poslouží pro odměření teploty vody pro zalití prášku.

Složení (INCI):  

prášek z listů indigovníku pravého, henovníku bílého, neshodnice, zederachu indického, prášek z plodů indického angreštu

Obsah: 100 g

 

             Öko Test - Sehr gut          logo_kulate        trusted-shops

   khadi-herbal-natural-hair-colour-hazel-zoom         108