Kód: 2169 | Značka: Khadí

Khadí rostlinná barva na vlasy NEUTRÁLNÍ - SENNA / CASSIA

229 Kč
Skladem

Khadí rostlinná barva na vlasy NEUTRÁLNÍ - SENNA / CASSIA

Kategorie: Naše nabídka
Záruka: viz obal výrobku

          xkhadi_logo_gold.png.pagespeed.ic.fcRMXamyKI  

Khadí rostlinná barva na vlasy NEUTRÁLNÍ - SENNA / CASSIA (bezbarvá)

Pociťte ve vlasech ryzí sílu přírody! Bezbarvá Khadi dodá vašim vlasům lesk, objem a pružnost a zvýrazní vaši přírodní barvu. Jako přírodní vlasová kůra posiluje a regeneruje vlasovou strukturu, proto je vhodná pro suché a namáhané, blond nebo melírované vlasy a také jako ošetření, než začnete s rostlinnými barvami na vlasy Khadi. S každým dalším použitím se stará o to, aby vaše vlasy měly vhodnou strukturu a rovnoměrné chytly barvu.

Takzvaná „bezbarvá henna“ neexistuje – získává se z rostlin kasie nebo senny, nic jiného barvu netvoří. Sušené listy rostlin se jemně rozemelou na prášek, aby se poté vlasová kůra optimálně vstřebala do vašich vlasů.      

Barva z listů seny jemně obalí vlasy od kořínků ke konečkům a zamezí jejich poškození. Dodává vlasům potřebnou vlhkost a prozáří jejich barvu. Rostlinná vlasová péče je stoprocentně přírodní, vhodná pro vegany a neobsahuje silikony, sulfáty apod.

Pokud milujete sílu a lesk barev Khadi, ale chcete si zachovat vaši aktuální barvu, je péče, kterou vám zajistí barva Senna/Cassia právě pro vás. Je zcela bezbarvá, čímž zajistí přirozeně krásný lesk.

Země původu:   Indie    165px-Flag_of_India.svg

Vyrobeno v Německu   165px-Flag_of_Germany.svg

Použití:   

Smíchejte v závislosti na délce Vašich vlasů 50-100 g prášku s vodou o teplotě cca 90°C, tak aby vznikla krémová pasta. Na vlasy po ramena se používá 80 - 100 g prášku. Pastu nechte zchladnout na komfortní teplotu a poté ji naneste bez dalšího zbytečného prochladnutí, pramen po prameni, na čerstvě umyté vlasy. Vlasy zakryjte igelitovou čepicí (je součástí balení) a ručníkem anebo teplou čepicí, abyste udrželi pastu ve vlasech v teple a vlhku. Po uplynutí doby působení umyjte vlasy pouze vodou, šampónem je umyjte až další den.    

Doba působení je 30 minut až 2 hodiny, v závislosti na požadované intenzitě účinku.

V případě chemicky zesvětlených vlasů však volte dobu působení pouze 15 minut. Dobu působení můžete poté v týdenních intervalech postupně prodlužovat.

Za účelem intenzivní regenerace používejte kúru Khadi Senna / Cassia jednou týdně. 

Součástí sortimentu Khadi je teploměr, který Vám poslouží pro odměření teploty vody pro zalití prášku.  

Složení (INCI):

prášek z kasie - Cassia obovata (senna / cassia)  

Obsah: 100 g

 

             Öko Test - Sehr gut          logo_kulate       trusted-shops

     Khadi-herbal-hair-colour-neutral-zoom       112