Kód: 2151 | Značka: Khadí

Khadí rostlinná barva na vlasy HENNA & AMLA & JATROPHA

229 Kč
Skladem

Khadí rostlinná barva na vlasy HENNA & AMLA & JATROPHA

Kategorie: Naše nabídka
Záruka: viz obal výrobku

           xkhadi_logo_gold.png.pagespeed.ic.fcRMXamyKI

Khadí rostlinná barva na vlasy HENNA & AMLA & JATROPHA

Pociťte sílu přírody s rostlinnou barvou Khadi, která obsahuje henovník, indický angešt a jatrofu. Přírodní barva obarví vaše vlasy intenzivní světle červenou až nápadnou temně rudou. Výsledek je pokaždé jedinečný, protože záleží na vaší původní barvě: středně blond až tmavé vlasy zazáří měděnou až mahagonovou barvou. Pokud máte od přírody tmavě hnědé nebo černé vlasy, dodá jim barva červené odlesky.

Rostlinná barva Khadi je stoprocentně přírodní a vhodná pro vegany. Účinné látky jako henovník, angrešt a jatrofa se postarají o intenzivní červenohnědý až sytý mahagonový odstín. Barevné pigmenty zakryjí i šedé vlasy. Co je na barvě Khadi Henna, Amla & Jatrofa mimořádné? Díky angreštu a jatrofě bude účinek barvy ještě výraznější než jen se samotnou hennou.

Barevné pigmenty obalí každičký vlas, vlasy vám od kořínků ke konečkům posílí a vy tak získáte nevídaný objem. Výsledkem jsou přirozeně krásné vlasy, které se zdravě lesknou.

Země původu:   Indie    165px-Flag_of_India.svg

Vyrobeno v Německu   165px-Flag_of_Germany.svg

Použití:   

Smíchejte v závislosti na délce Vašich vlasů 50-100 g prášku s vodou o teplotě cca 90°C, tak aby vznikla krémová pasta. Na vlasy po ramena se používá 80 - 100 g prášku. Pastu naneste co možná nejteplejší, pramen po prameni, na čerstvě umyté vlasy. Vlasy zakryjte igelitovou čepicí (je součástí balení) a ručníkem anebo teplou čepicí, abyste udrželi pastu ve vlasech v teple a vlhku. Po uplynutí doby působení umyjte vlasy pouze vodou, šampónem je umyjte až další den.   

Doba působení je 30 minut až 2 hodiny, v závislosti na požadované intenzitě obarvení. Čím déle necháte barvu na vlasech působit, tím intenzivnější bude výsledná barva.   

Součástí sortimentu Khadi je teploměr, který Vám poslouží pro odměření teploty vody pro zalití prášku. 

Složení (INCI): 

henovník bílý, indický angrešt, neshodnice, bakopa drobnolistá, akácie, vrcholák tříslovinný, jatrofa, zederach indický, vrcholák myrobalánový

Obsah: 100 g

 

            Öko Test - Sehr gut           logo_kulate        trusted-shops

      Khadi-herbal-hair-colour-henne-amla-jatropha-zoom      106