Kód: 2136 | Značka: Khadí

Khadí rostlinná barva na vlasy ČISTÉ INDIGO

229 Kč
Skladem

Khadí rostlinná barva na vlasy ČISTÉ INDIGO

Kategorie: Naše nabídka
Záruka: viz obal výrobku

           xkhadi_logo_gold.png.pagespeed.ic.fcRMXamyKI

Khadí rostlinná barva na vlasy ČISTÉ INDIGO

Pociťte sílu čistého indiga! S rostlinnou barvou Khadi získají vaše vlasy sytou černou barvu s třpytivými namodralými odstíny. Měňavé modravé odlesky ve vlasech vás budou fascinovat.

Rostlinná barva Khadi je zcela přírodní a vhodná pro vegany. Obsahuje pouze indigo, které zcela zakryje vaši původní barvu a postará se o sytý černý odstín. Středně blond, světlé, šedivé a bílé vlasy je ovšem nutné nejprve ošetřit barvou Khadi Henna.  

Khadi Indigo se hodí také k získání načervenalého odstínu, když chcete docílit popelavé barvy. Můžete ji použít i na oplachování vlasů, abyste zmírnili nežádoucí červený odstín.   

Rostlinná barva Khadi obarví vaše vlasy naprosto přírodní cestou. Barevné pigmenty obalí každý vlas. Vlasy jsou po aplikaci silné, zdravé a lesknou se tajemnou modročernou barvou.

Země původu:   Indie    165px-Flag_of_India.svg

Vyrobeno v Německu   165px-Flag_of_Germany.svg

Použití:

Smíchejte v závislosti na délce Vašich vlasů 50-100 g prášku s vodou o teplotě 50°C, tak aby vznikla krémová pasta. Na vlasy po ramena se používá 80 - 100 g prášku. Pastu naneste co možná nejteplejší, pramen po prameni, na čerstvě umyté vlasy. Vlasy zakryjte igelitovou čepicí (je součástí balení) a ručníkem anebo teplou čepicí, abyste udrželi pastu ve vlasech v teple a vlhku. Po uplynutí doby působení umyjte vlasy pouze vodou, šampónem je umyjte až další den.

Doba působení je 30 minut až 2 hodiny, v závislosti na požadované intenzitě obarvení. Čím déle necháte barvu na vlasech působit, tím intenzivnější bude výsledná barva.

Součástí sortimentu Khadi je teploměr, který Vám poslouží pro odměření teploty vody pro zalití prášku.

Do odstínu Čisté indigo nepřidávejte žádné okyselující přísady. Tedy ani Khadi prášek Amla, vzhledem k vysokému obsahu vitamínu C.

Složení (INCI): 

indigovník pravý - Indigofera tinctoria (indigo)

Obsah: 100 g

 

         Öko Test - Sehr gut         logo_kulate      trusted-shops

      Khadi-Herbal-Hair-Colour-Blue-Black-Natural-Hair-Colour-zoom      110