Kód: 2154 | Značka: Khadí

Khadí rostlinná barva na vlasy ČISTÁ HENNA

229 Kč
Skladem

Khadí rostlinná barva na vlasy ČISTÁ HENNA

Kategorie: Naše nabídka
Záruka: viz obal výrobku

 

          xkhadi_logo_gold.png.pagespeed.ic.fcRMXamyKI

Khadí rostlinná barva na vlasy ČISTÁ HENNA (přírodní červená)

Čistá henna pro zářivou červenou barvu. Rostlinná barva Khadi s hennou obarví vaše vlasy zářivým červeným odstínem. Podle toho, jaká je vaše přírodní barva a jak dlouho necháte barvu působit, vykouzlíte jedinečný odstín. Pokud máte světlé vlasy, získáte oranžovo-červený, měděný nebo tmavě červený odstín. Hnědé vlasy budou po aplikaci zářivě mahagonové a tmavě hnědé až černé vlasy získají červené odlesky, které se budou na slunci blýskat.

Rostlinná barva Khadi je skvělá pro vás i vaše vlasy. Je zcela přírodní a tvoří ji stoprocentně čistá henna, proto je vhodná zvláště pro alergiky. Henna má léčivé účinky: posiluje pokožku hlavy a zmírňuje podráždění. Barva Khadi je intenzivní, ale jemná a zakrývá šediny.

Barevné pigmenty henny obalí každičký vlas, ošetří ho a posílí. Sami poznáte rozdíl: vaše vlasy budou silné, hebké a budou se zdravě lesknout v přirozeně krásné červené barvě.

Země původu:   Indie    165px-Flag_of_India.svg

Vyrobeno v Německu   165px-Flag_of_Germany.svg

Použití:    

Smíchejte v závislosti na délce Vašich vlasů 50-100 g prášku s vodou o teplotě cca 90°C, tak aby vznikla krémová pasta. Na vlasy po ramena se používá 80 - 100 g prášku. Pastu naneste co možná nejteplejší, pramen po prameni, na čerstvě umyté vlasy. Vlasy zakryjte igelitovou čepicí (je součástí balení) a ručníkem anebo teplou čepicí, abyste udrželi pastu ve vlasech v teple a vlhku. Po uplynutí doby působení umyjte vlasy pouze vodou, šampónem je umyjte až další den. 

Doba působení je 30 minut až 2 hodiny, v závislosti na požadované intenzitě obarvení. Čím déle necháte barvu na vlasech působit, tím intenzivnější bude výsledná barva.

Součástí sortimentu Khadi je teploměr, který Vám poslouží pro odměření teploty vody pro zalití prášku.  

Složení (INCI): prášek z listů henovníku bílého - Lawsonia inermis (henna)

Obsah: 100 g  

 

      Öko Test - Sehr gut        logo_kulate       trusted-shops

               khadi-herbal-natural-hair-colour-pure-henna-red-zoom           109