Kód: 2139 | Značka: Khadí

Khadí rostlinná barva na vlasy ČERNÁ

229 Kč
Skladem

Khadí rostlinná barva na vlasy ČERNÁ

Kategorie: Naše nabídka
Záruka: viz obal výrobku

             xkhadi_logo_gold.png.pagespeed.ic.fcRMXamyKI

Khadí rostlinná barva na vlasy ČERNÁ

Pociťte magii černých vlasů! S černou rostlinnou barvou Khadi vykouzlíte na hlavě velmi výraznou černou barvu bez nežádoucích modrých odlesků. Barva se hodí především pro středně blond či tmavší vlasy, se kterými dosáhnete teplé černé až intenzivní havraní barvy. Pokud máte světlé nebo šedé vlasy, použijte nejprve barvu Khadi Henna, abyste docílili perfektního výsledku.

Účinnými látkami obsaženými v barvě jsou indigo, henna a indický angrešt. Rostlinné pigmenty z těchto přírodních látek obalí každý pramen a zajistí, že se vašim vlasům dostane správné péče a budou zářit intenzivní lesklou tmavou barvou. Pocítíte jejich pružnost a objem, po aplikaci se budou vlasy zdravě lesknout přírodní černou barvou. Rostlinná barva Khadi je stoprocentně přírodní, vhodná pro vegany a neobsahuje uměle vyrobené látky jako amoniak, peroxid nebo azobarviva.  

Země původu:   Indie     165px-Flag_of_India.svg

Vyrobeno v Německu    165px-Flag_of_Germany.svg

Použití: 

Smíchejte v závislosti na délce Vašich vlasů 50-100 g prášku s vodou o teplotě 50°C, tak aby vznikla krémová pasta. Na vlasy po ramena se používá 80 - 100 g prášku. Pastu naneste co možná nejteplejší, pramen po prameni, na čerstvě umyté vlasy. Vlasy zakryjte igelitovou čepicí (je součástí balení) a ručníkem anebo teplou čepicí, abyste udrželi pastu ve vlasech v teple a vlhku. Po uplynutí doby působení umyjte vlasy pouze vodou, šampónem je umyjte až další den. 

Doba působení je 30 minut až 2 hodiny, v závislosti na požadované intenzitě obarvení. Čím déle necháte barvu na vlasech působit, tím intenzivnější bude výsledná barva.  

Součástí sortimentu Khadi je teploměr, který Vám poslouží pro odměření teploty vody pro zalití prášku.

Složení (INCI): 

indigovník pravý, henovník bílý, indický angrešt - Indigofera tinctoria (indigo), Lawsonia inermis (henna), Emblica officinalis (amla) 

Obsah: 100 g

     

              Öko Test - Sehr gut            logo_kulate         trusted-shops      

 

      khadi-herbal-natural-hair-colour-black-zoom     111